Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanos

Dovanos
Gamintojas: Acqua Di Spello
Rinkinį sudaro:FIORITURA -  gaivus, subtilus kvapas, atskleidžiantis nepakartojamus Italijos regiono Umbrijos slėnio kvapus. Šis aromatas su raudonomis aguonų natomis, saldžiomis ramunėlių baltumo spalvomis, aštria lęšių žiedų geltona ir rugiagėlių mėlyna spalva, gaiviomis žaliomis na..
68,49€
Be PVM:56,60€
Gamintojas: Glossco
Rinkinį sudaro: CURL THERAPY 500 ml.- šampūnas, tinkantis garbanotiems ir banguotiems plaukams, kurie linkę į sausumą. Jo formulė be sulfatų švelniai valo, giliai drėkina, apsaugo nuo išorės poveikio, stiprina, stangrina, švelnina plaukus, suteikia jiems žvilgesio.CURL THERAPY 500 ml. - tai nup..
50,97€
Be PVM:42,12€
Gamintojas: Acqua Di Spello
Rinkinį sudaro: INFIORATA – tai kvapas, pasakojantis apie šimtametę Infiorate di Spello festivalio tradiciją. Kiekvienais metais meistrai floristai kuria gėlių kompozicijas istorinio miesto gatvėms. Šis šiltas ir apgaubiantis aromatas su gėlių, citrusinių vaisių, medžio ir prieskonių mišin..
65,95€
Be PVM:54,50€
Gamintojas: Acqua Di Spello
Rinkinį sudaro:RACCOLTA - pirmųjų saldžių ką tik išsiskleidusių gėlių natos viename aromate. Italijos Umbrijos regiono vietinių moterų gėlių skynimo ir paruošimo tradicijos buvo perduodamos iš kartos į kartą daugiau nei šimtą metų. Magiškas derliaus nuėmimo momentas atsiskleidžia pikantiškame kvepal..
67,94€
Be PVM:56,15€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)