Meniu
Jūsų krepšelis

Nuo slinkimo

Nuo slinkimo
Gamintojas: Koster
"Koster Nutris Vital" šampūnas nuo plaukų slinkimo yra sukurtas specialiai silpniems ir linkusiems slinkti plaukams. Jis pasižymi stimuliuojančiomis ir gaivinančiomis savybėmis, švelniai valo ir atgaivina plaukų struktūrą. Šampūnas giliai valo plaukus ir galvos odą, pašalindamas nešvarumus ir tokiu..
17,00€
Be PVM:14,05€
Gamintojas: Belkos Belleza
"Belkos Belleza Onion" šampūnas yra puikiai pritaikytas paspartinti plaukų augimą ir pagerinti jų bendrą būklę. Subtili šampūno formulė efektyviai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių ir formavimo priemonių likučius, tuo pačiu palaikydama plaukų ir galvos odos sveikatą. Šio šampūno pagrindą sudar..
15,90€
Be PVM:13,14€
Gamintojas: Farmagan
Farmagan Bioactive Hair Treatment Action Anti-Loss Adjuvant Shampoo sudėtyje yra ženšenio ekstraktų, varnalėšų, vitaminų ir kitų specifinių veikliųjų medžiagų, skirtų plaukų slinkimui kontrastuoti. Tai subtili formulė, atlieka sebumą normalizuojantį, palaikantį, atkuriamąjį ir gaivinantį poveikį, ku..
20,00€
Be PVM:16,53€
Gamintojas: Glossco
Svogūnų šampūnas yra unikali plaukų priežiūros priemonė, sukurta tiek plaukų atnaujinimui, tiek augimui skatinti. Jo pagrindinė veiklioji medžiaga – svogūnų ekstraktas – pasižymi minkštinančiomis savybėmis, kurios ne tik ramina galvos odą, bet ir teikia plaukams papildomų naudingų savybių. Svogūnų ..
17,94€
Be PVM:14,83€
Gamintojas: Farmagan
PLACENTRIX PLUS šiek tiek rūgštaus pH šampūnas su Trichogen®, kurio kosmetinis poveikis padeda išvengti plaukų slinkimo, subalansuoja riebalų kiekį ir turi priežiūros funkciją. Sugrąžina plaukams tvirtumą, apimtį ir blizgesį.Dėl subtilios sudėties produktą galima naudoti kasdien.Siekiant geriausio r..
18,00€
Be PVM:14,88€
Gamintojas: Glossco
VIT ACTIVE  gaivinantis šampūnas padeda išvengti plaukų slinkimo, ypatingai sezoninio. Šampūno komponentai drėkina ir tonizuoja galvos odą, aktyvina kapiliarų cirkuliaciją ir skatina plaukų augimą...
12,58€
Be PVM:10,40€
Gamintojas: Glossco
"Glossco Vit Active" šampūnas yra sukurtas siekiant išvengti plaukų slinkimo, ypač sezoninio. Šis šampūnas ne tik padeda kovoti su plaukų slinkimu, bet ir aktyviai rūpinasi plaukų ir galvos odos sveikata. Šampūno sudėtyje esantys komponentai drėkina ir tonizuoja galvos odą, o tai yra gyvybiškai sva..
17,94€
Be PVM:14,83€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)